Hikayemiz

Hikayemiz

Zeytin Değirmeni, Türkiye’de Aydın’ın İncirliova ilçesinde, hijyen ve teknolojinin tüm imkanlarıyla donatılan, bugüne kadar Türkiye’de sektöre yapılan en büyük yatırım ile 2018 yılında hayata geçen üretim tesisine sahip olan, ‘’Unuttuğunuz Tadı Hatırlatmaya Geldik!’’ mottosuyla üretime geçen Zeytin Değirmeni, bugüne kadar kökleri sayesinde sektöre sağladığı katma değer, tüketiciye sunduğu doğallık ve lezzet farkı ile bir adım öne çıkmaktadır.

Zeytine ve zeytin ağacına olan tutkusuyla Zeytin Değirmeni, en uygun koşullarda üretilmiş zeytinyağının en doğal halini tüketicisine sunmaktadır.

Yanı sıra, sahip olduğu sağlık, lezzet ve doğallık gustosu ile Zeytin Değirmeni, zeytinyağı tutkunlarının gerçek doğal zeytinyağını tadımlamasına öncülük etmektedir.

Sağlıklı bir yaşam için gelecek nesillere fayda sağlamak amacıyla, kaliteli üretimi ilk öncelik olarak belirleyerek güvenilirliği sürdürülebilir kılmak ise Zeytin Değirmeni’nin  en büyük hedefleri arasında yer alıyor. Tüketicilerin beklentilerini doğru ve yerinde analiz ederek kaliteli ve ihtiyaca yönelik ürettiği saf zeytinyağları ile Zeytin Değirmeni, sofralara neşe ve sağlık, hayata lezzet katıyor.

Zeytin Değirmeni Zeytinyağları, sahip olduğu tesis ve teknolojik altyapısı ile kalite anlayışını birleştirmiş, sektörde örnek alınacak bir marka olarak yerini almıştır. Kurulduğu günden itibaren müşteri ihtiyaçlarının gereksinimlerine odaklanarak kısa süre içerisinde başta Türkiye olmak üzere tüm Dünya çapında kalitesine ve lezzetine güvenilen bir zeytinyağı markası haline gelmiştir.